.

.

Подигнете се Со Цртичка 2 - Парче Тостер: Одмрзнете, Загрејте + Автоматско Исклучување, Нивоа На Кафеава Боја за Леб, англиски Мафини И Повеќе, Црно

Подигнете се Со Цртичка 2 - Парче Тостер: Одмрзнете, Загрејте + Автоматско Исклучување, Нивоа На Кафеава Боја за Леб, англиски

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Наздравете го вашиот пат до совршен појадок со Порастот На Цртичка 2 - Парче Тостер! Брзо наздравете до совршено ниво на кафеава боја користејќи 7 поставки, плус опции За Загревање и Одмрзнување, така што секогаш постигнувате идеална подготвеност. Компактниот стил е совршен за помали работни површини и доаѓа во бои кои ја надополнуваат вашата кујна со елегантни акценти кои сето тоа го врзуваат заедно. Едноставно додадете ги вашите парчиња, изберете ги вашите поставки и наздравете! Наздравете до 2 парчиња свеж леб, англиски мафини и многу повеќе со Порастот На Цртичка 2-Парче тостер. 7 нивоа на кафеава боја го олеснуваат добивањето на вашето совршено парче, од светло до темно. Вклучени се функциите за откажување, Загревање и Одмрзнување, така што вашиот тост секогаш е совршено готов. Вклучува : Пораст Со Цртичка 2 - Парче Тостер, Упатство За Употреба и пристап до Онлајн Рецепт Водич. 1-годишна гаранција на производителот. 800 вати.

Главните карактеристики

Избор на клиент