.

.

Степен Месинг Воздух Гума Вентил Шредер Вентил Матични Со Продолжување Адаптер За Автомобил Камион Мотоцикл

Степен Месинг Воздух Гума Вентил Шредер Вентил Матични Со Продолжување Адаптер За Автомобил Камион Мотоцикл

DEN 447.84

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : . Оваа ставка е изработена од врвен материјал за издржлива и долготрајна употреба. Одличен капацитет за запечатување со метално капаче за вентил за прашина. Корисно и погодно за проверка и надувување. Лесна Инсталација. Само отстранете ја постоечката капа за прашина од вентилот и зашрафете ја. Аплицирајте за сите автомобили, камиони, мотоцикли и друг стандарден вентил за гуми. Продолжувањето има свиок од 90 степени, кој ќе одговара на сите патнички автомобили, лесни и тешки камиони, мотоцикли и рекреативни возила со стандардни вентили за гуми. Спецификација : . Боја : како што е прикажано на сликата. Големина на пакетот : 4 * 2.6 * 0.9 цм / 1.57 * 1.02 * 0.35 во. Тежина на пакетот : 15гр / 0,53 мл. Пакет Листа : . 1 * Вентил За Воздушна Гума Оваа ставка е изработена од врвен материјал за издржлива и долготрајна употреба. Одличен капацитет за запечатување со метално капаче за вентил за прашина. Корисно и погодно за проверка и надувување. Лесна Инсталација. Само отстранете ја постоечката капа за прашина од вентилот и зашрафете ја. Аплицирајте за сите автомобили, камиони, мотоцикли и друг стандарден вентил за гуми. Продолжувањето има свиок од 90 степени, кој ќе одговара на сите патнички автомобили, лесни и тешки камиони, мотоцикли и рекреативни возила со стандардни вентили за гуми.

Главните карактеристики

Избор на клиент