.

.

Дизајн на 'гламурозна утринска магла I' глам wallиден часовник

Дизајн на 'гламурозна утринска магла I' глам wallиден часовник

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, ова Â Wallиден часовник со златен глама. се отпечати на стотина проценти фирма алуминиум. Мазната површина е сјајна и многу рефлексивна, давајќи му на овој круг часовник елегантен и современ стил. За ваша погодност, оваа гламурозна утринска магла I пристигнува со вклучена батерија АА и е подготвена веднаш да се инсталира на вашиот wallид. Овој - глам преголем часовник е достапен во различни големини, Â и гарантира дека е во центарот на вниманието на вашиот простор . Карактеристики. - 1 мм метал од алуминиумска оценка. - Достапно во Circleâ 23x23 29x29 36x36. - Висококвалитетната облога за сјај обезбедува длабоко живописни бои. - Рамката за монтирање создава илузија за лебдечки уметнички дела. - Вклучени се сите држачи за монтирање и упатства за виси. - Користете крпа за микрофибер за лесно чистење. - АА стандард за батерија вклучен со секоја нарачка. - без напор за инсталирање и обесена ултра сјајна завршница. Доаѓа со виси комплет и упатства. Вклучени батерии.

Главните карактеристики

Избор на клиент