.

.

Женски Врвови Со Долги Ракави Модни Маици За Печатење На Вратот За Жени

Женски Врвови Со Долги Ракави Модни Маици За Печатење На Вратот За Жени

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

44" Должина : 76см/29.34" рамо : 41см/16.05" Должина : 75см/29. [Ткаенина]мека и квалитетна, пријателска за кожата и не проѕирна, ви овозможува најудобно искуство при носење.17" Големина : М Сад : 6 Велика Британија : 8 Еу : 36 Биста : 100см/39.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.34" Ракав : 53см/20.93" Ракав : 56см/22.69" Должина : 69см/27.26" Должина : 73см/28.14" Ракав : 52см/20.*Пол : Женскисезона : Цела Сезона, Целосен Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекс Боја : Светло Виолетова : 2xlsleve : 3/4 Тип На Јака За Ракави : V-Стил На Дезен : Дебелина На Печатење : Стандарден Стил : Мода, Секојдневна Пригода : Секојдневно Носење; излегување; Плажа; Работа; Одмор; Запознавање; Шопинг; Канцеларијашто добивате : 1 х Жени топсајз Табела : Големина : С Сад : 4 Велика Британија : 6 Еу : 34 Биста : 95см/37.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Најдобрите Подароци За Жените.31" Рамо : 41.

Главните карактеристики

Избор на клиент