.

.

Мода Жени Пролет И Лето Секојдневен Ден На Независноста Печатење Памук Лен Везови Краток Ракав Маица Врвот, Бела, XXL, 95% Полиестер, 5% Спандекс

Мода Жени Пролет И Лето Секојдневен Ден На Независноста Печатење Памук Лен Везови Краток Ракав Маица Врвот, Бела, XXL, 95% Полиестер,

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

24"Length : 80cm/31.11" Ракав : 22см/8.52" Рамо : 46см/18.пролетни врвови за жени; женски врвови за вежбање; врвови за вежбање; врв без грб; женски блузи и блузи облечени; врвен пиштол; врвови од цевки за жени; летни врвови;.71"XXL121618130cm/51.13"L81238118cm/46.

Главните карактеристики

Избор на клиент