.

.

Женски Маици Секојдневен Печатен Вслев Памук И Лен Маици Маица За Жени

Женски Маици Секојдневен Печатен Вслев Памук И Лен Маици Маица За Жени

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Јака : Должина На Вратот : Стил На Кратки Ракави : Секојдневен, Секојдневен Материјалите : овие женски врвови се направени од материјал, многу удобен и дише. Сезоната : Одлична за летно внатрешно и надворешно носење. Применлива Пригода : Одлично За Секојдневно, Секојдневно носење, Запознавање или Купување.Пол : Дама или жена, Задолжителни Женски Врвови во Вашата Гардероба.Големина шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Должина : 90см/35.43"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Должина : 91см/35.83"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94" Должина : 92см/36.22"големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА британија : 14 Еу : 40 биста : 108cm/42.52" должина : 93cm/36.61"ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 Велика Британија : 16 еу : 42 биста : 112cm/44.09" должина : 94cm/37.01" ПРИМЕНЛИВА СЦЕНА : одлична ЗА на отворено, плажа, забава, запознавање, дневна Рекреација, дом. Услуга : Ако Производот Што Го Добивте Не Може Да Не Контактирате Наскоро Можно. Ви Благодариме За Поддршката. Стил На Дизајн : Мода, Копче, Врат, Памук И Секојдневни Врвови За Маици За Жени, Овие Врвови Се Дизајнирани За Удобно Искуство. Лабави Фит Блузи. Удобно И Меко Чувство, Лесен И Стилски.Едноставните Кошули Се Секојдневни Шик И Никогаш Застарени. . : Женската Модна Кошула Е Изработена Од Материјали, Издржливи За Вашето Секојдневно Носење. Одлично За Секојдневна Внатрешна Или Надворешна Облека, Ова Е Одличен Подарок За Вашите Љубовници Или За Себе. Материјалот : Еластичност На Памук, Материјал За Дишење И Мека Текстура.

Главните карактеристики

Избор на клиент