.

.

Графичка Америка со краток ракав графички класичен пакет со маици

Графичка Америка со краток ракав графички класичен пакет со маици

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Покажете ја вашата летна ovingубов со овие женски графички маички со плажа и езеро. Одличен дизајн на маица за летото кога ги погодувате плажа, езеро, забава, одење на одмор или секојдневно носење. Гордо прикажете ја вашата loveубов кон летото или дајте му како совршен подарок за роденден на пријател или член на семејство во вашиот живот. Оваа висококвалитетна маица со кратки ракави дами е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично, без оглед каде ќе го земете совршен дизајн на маици за летото кога удирате на плажа, езеро, забави, одење на одмор или секој ден Носете . Нашата летна инспирирана облека покажува светла и свеж стил на трендовски обичен облека . Изберете ги омилените дизајни за маици и подобрете ја вашата гардероба . Класични дами се вклопуваат . прислушувани врат и раменици . Достапно во најразлични бои и големини, вклучително и дополнителни големи димензии на облека за жени . големини мали-3 XL (достапноста може да варира) . 100% памук . печатено во САД.

Главните карактеристики

Избор на клиент