.

.

Начин да се слави маицата на черепот на жените

Начин да се слави маицата на черепот на жените

DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

Среќен ден на Вештерките! Влезете во духот на Ноќта на вештерките со кул графичка мета од пат за да славите со печатење на череп. Оваа маица со кратки ракави е совршена за да се стави на трик или да се лекувате со децата или да се носи на следната плашлива забава. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи екипаж со големина S. Кратки ракави. Детали за графички принт. 80% рециклиран полиестер/20% памук. Машина за перење. Увезени. Маица за череп за кратки ракави на жените.

Главните карактеристики

Избор на клиент