.

.

Riforla женски дневен дом на отворено тренингот цврст долг ракав О вратот маица Топ џемпер женски дуксер без аспиратор кафеава кафеава кафеава кафеава кафеава кафеав?

Riforla женски дневен дом на отворено тренингот цврст долг ракав О вратот маица Топ џемпер женски дуксер без аспиратор кафеава

DEN 297.44

Пристапност
Во достапна форма

Сезона : Зима и есен. Пол : жени. Материјал : Полиестер (памук twill. Декорација : Ништо. Должина на ракавот : Долг ракав. Тип на шема : Печатење. Стил : Мода, кауза. 1 парчиња маичка за џемпери : . Големина : S Велика Британија : 8 ЕУ : 34 САД : 4 биста : 106cm/41,73 '' Рамо : 47cm/18.50 '' ракав : 61cm/24.02 '' Должина : 63cm/24.80''size : M UK : 10 EU : 36 US : 6 биста : 110cm/43.31 '' Рамо : 48cm/18.90 '' ракав : 62cm/24.41 '' Должина : 65cm/25.59''size : l UK : 12 EU : 38 US : 8 Bust : 114cm/44.88 '' : 49cm/19.29 '' ракав : 63cm/24.80 '' Должина : 67cm/26.38'Size : XL UK : 14 EU : 40 US : 10 BUST : 118 CM/46.46 '' 'Рамо : 50 CM/19.69' '' SLEEVE : 64 CM/ 25.20 '' Должина : 69cm/27.17''Size : xxl UK : 16 EU : 42 US : 12 Bust : 122 Cm/48.03 '' Reader : 51cm/20.08 '' ракав : 65cm/25.59 '' Должина : 71cm/27.95 '' Женска дуксер без аспиратор. Материјал : Оваа кошула со долги ракави на Unisex Rode Reck се изработени од полиестер. Обезбедува меко и удобно чувство, малку еластично. Без пилинг, не-испреплетени, лабави и удобни блузи. Дише, мека, истегната. Уникатните стилови претставуваат мода, модерни и трендовски. Ве прави да изгледате помодерно. Одлично е за лесно, секојдневно носење. Подредено за сите возрасти . Големина : Големината работи мала, препорачуваме 1-2 големина нагоре. (Beе биде поудобно.). Колокација : Оваа уникатна блуза е добра за жените и девојчињата. Со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни пакувања, тексас фармерки и сл. Фитнес, трчање, танцување, возење коњи, играње, бокс, работа, патување, секаков вид тренинг или секојдневна употреба. Оваа кошула може да се користи на отворено спортови и дневни места за слободно време на кои лесно можете да го промените вашиот стил од обичен во фустан за неколку минути. Добар избор за семејства, пријатели, девојки пријатели, идеално за спортско носење на рекреација на отворено (МакБаскет, искачување, пешачење) . женски џемпери. Женски дуксери. џемпери за жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент