.

.

Педорт Женски Блузи Трендовски Летен Круг Вратот Маица Блузи Краток Ракав Лабава Маица Сина, М

Педорт Женски Блузи Трендовски Летен Круг Вратот Маица Блузи Краток Ракав Лабава Маица Сина, М

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Сезона : Сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Јака : О-Вратот. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. Пакетот вклучува : . 1pc Жените Топ Големина на табелата : . Големина : S Биста : 95cm/37.40" Рамо : 39cm/15.35" Ракав : 19cm/7.48" Должина : 66cm/25.98"Големина : M Биста : 100cm/39.37" Рамо : 40cm/15.75" Ракав : 19.5 cm/7.68" Должина : 67cm/26.38"Големина : L Биста : 105см/41.34" рамо : 41см/16.14" ракав : 20см/7.87" должина : 68см/26.77"големина : xl Биста : 110см/43.31" рамо : 42см/16.54" ракав : 20.5 см/8.07" должина : 69см/27.17"големина : xxl биста : 115см/45.28" рамо : 43см/16.93" ракав : 21см/8.27" должина : 70см/27.56" материјал : 65% Памук+30% полиестер+5% спандекс.Супер мека, удобна, лесна ткаенина е совршена за секојдневно Носење. Карактеристики : летни врвови На маици, В-Врат,Половина ракави,Еднобојна Боја, лабаво вклопување,основен, едноставен секојдневен стил и никогаш надвор од мода. Повод : Погоден За Секојдневно Носење / Патување / Дома/ Одмор/ Шопинг / Улица/ Забава/ Отворено/ Клуб. Натпревар : Спарете го овој основен врв со слаби фармерки, демин шорцеви, здолништа, хеланки, панталони, сандали, потпетици, чизми и ѓердан за пристоен изглед!. Совет за перење : Рачно перење или нежно перење во машина во ладна вода/Закачете или исушете ја линијата/ не избелувајте.

Главните карактеристики

Избор на клиент