.

.

Машки Кошули Мода Дише Цврста Лабава Маица Долги Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвови Копчиња Кардиган Вајт С

Машки Кошули Мода Дише Цврста Лабава Маица Долги Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвови Копчиња Кардиган Вајт С

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Женска Мода Цврста Лабава Маица Долги Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвови Копчиња Кардиган. Карактеристики : . 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење.2.Многу кул за носење многу ново за изгледот.3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : . Сезона : Четири Сезони. Пол : Мажи. Повод : Дома, Секојдневно. Стил : Секојдневен,Моден. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Јака : Кружен Врат. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Врвови. Големина : С Биста : 113см/44.49" Рамо : 46см/18.11 "Ракав : 66см/25.98 " Должина : 75см/29.53". Големина : М Биста : 117см/46.06 "Рамо : 48см/18.90" Ракав : 67см/26.38 "Должина : 77см/30.31". Големина : Л Биста : 122см/48.03 "Рамо : 50см/19.69" Ракав : 68см/26.77 "Должина : 79см/31.10". Големина : XL Биста : 127cm/50.00 "Рамо : 52cm/20.47" Ракав : 69cm/27.17 "Должина : 81cm/31.89". Големина : XXL Биста : 133cm/52.36" Рамо : 54cm/21.26 "Ракав : 70cm/27.56" Должина : 83cm/32.68 " дуксери за мажи. големи и високи кошули за мажи. машки дуксер. дуксери на екипажот. кошули со долги ракави за мажи.

Главните карактеристики

Избор на клиент