.

.

Оливен Женски Еднобоен Кардиган Волна Плетен Џемпер Џеб Рекреативен Женски Блузи Со Долги Ракави Плус Големина Лабави Секојдневни Врвови РОЗОВА XL

Оливен Женски Еднобоен Кардиган Волна Плетен Џемпер Џеб Рекреативен Женски Блузи Со Долги Ракави Плус Големина Лабави Секојдневни

DEN 441.44

Пристапност
Во достапна форма

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Мека, Удобна, Дише Ткаенина 3.40 " Сезона : ner Победи.Само Пребарувајте " Оливен", ќе добиете повеќе за дозвола .Врв, Совршен За теретана,Вежбање ,Јога,облека Дали, Секојдневна облека 4. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 112cm/44.09 "Ракав : 54cm/21.88 "Ракав : 55cm/21.USUKEUBust Sleeve Length XLX-Голем101440112cm/44. Големина Големина. Стил : Мода, Секојдневен.09 "Ракав : 54cm/21.26" Должина : 94cm/37.

Главните карактеристики

Избор на клиент