.

.

онеон Вискоза Средно Сина Ткаенина Остава Ткаенина За Шиење Покрај Дворот Печатена Самостојна Облека Шиење Широк

онеон Вискоза Средно Сина Ткаенина Остава Ткаенина За Шиење Покрај Дворот Печатена Самостојна Облека Шиење Широк

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

* Материјал : Вискоза * Техника : Ткаени. * Употреба : Ткаенината Од Вискоза е совршена за летна облека, туника, фустани и блузи. Секој редослед на едно печатење над 1 Двор ќе дојде во количина на максимална можна должина. * Брои предиво : 30сф * 30сф. Се продава во Чекори Од 1 Двор (40" Или 100 см).* Ткаат : Обичен .* Густина : 68*64. Се обидовме да ја споменеме најдобрата можна боја на отпечатоците, но сепак, бојата за печатење може да варира според различните поставки за резолуција на мониторот и исто така може да покаже малку поинакви резултати од истите отпечатоци. * Карактеристика : средна тежина,Нетранспарентна .Ткаенината Од Вискоза Е Совршена За Летна Облека, Туника, Фустани И Блузи.

Главните карактеристики

Избор на клиент