.

.

Соимои Кадифена Ткаенина Лисја И Цветна Уметничка Ткаенина за Печатење Покрај Дворот Широк

Соимои Кадифена Ткаенина Лисја И Цветна Уметничка Ткаенина за Печатење Покрај Дворот Широк

DEN 97.92

Пристапност
Во достапна форма

Сите се дизајни се нови и дизајнирани во нашето студио од специјализирани дизајнери на текстил кои имаат солидно познавање на производството на ткаенини и нивната крајна употреба на производи. ✤ Материјал : Кадифе ✤ Техника : Плетени. ✤ Ширина : 58 инчи. ✤ Шема : Уметнички. Colors ПС : Боите може да варираат според Квалитетот на ткаенината, Гсм и Нишките Исто така. € 58 Инчи Широка Ткаенина се продава Покрај Дворот и се сече по нарачка. Истегнување на овој кадифе е на страната на Ширината, а не на страната на должината. ✤ Материјал : 95 % Полиестер и 5% спандекс.

Главните карактеристики

Избор на клиент