.

.

Ведолај Макси Здолниште За Жени Тул Формални Високи Ниски Асиметрични Миди Еластични Половини Туту Здолништа, Жолти С

Ведолај Макси Здолниште За Жени Тул Формални Високи Ниски Асиметрични Миди Еластични Половини Туту Здолништа, Жолти С

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Женско Кратко Здолниште Цврст Патент Со Висок Струк Есенско Зимско Здолниште Сомотска Обвивка За Колкови Еднократно Тенок Фит Карирано Здолништесезона : Костум за Цела Сезона. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен, Моден. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женски Фустан. Материјал : Женско макси здолниште изработено од 83% Полиестер и 17% Памук,кој е мек,удобен и пријателски за кожата. Карактеристики : Долги проточни здолништа за жени со еднобојна, нивоа, течен лабав стил на вклопување,еластичен висок струк,линиско здолниште,возбуда,плисирано,слоевито здолниште, хипи здолниште. Здолништето со висок струк со еднобојна боја е едноставно и стилско.Разгореното здолниште со набраздени нивоа е секојдневно лабаво вклопување. Моден натпревар : ова макси здолниште за лулашка одговара на разноврсен изглед што може да се носи лежерно или облечено. Растегливиот појас го прави ова летно здолниште на плажа поудобно кога го носите и не грижете се дали ќе падне. Прилика : Одлично За одмор,одмор,излегување,плажа,состанок,забава,училиште,работа,канцеларија,лето,пролет ,umn или секојдневно носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент