.

.

Аквагард Девојки Младински Парична Казна Џерси Фудбал Мета

Аквагард Девојки Младински Парична Казна Џерси Фудбал Мета

DEN 333.12

Пристапност
Во достапна форма

Оваа маица во фудбалски стил ќе ве натера да се чувствувате како да сте дел од тимот на денот на играта. Специјално дизајниран со ленти на ракавите и покриен јарем за да даде спортски изглед со исклучителна удобност. 100% Чешлан Памук. Пакет од 3. Повлечете го затворањето . Машинско Перење . 4.5 мл. 100% чешла прстен-откачи памук парична казна Дрес Маица Маица.

Главните карактеристики

Избор на клиент