.

.

Чист Лак За Нокти, Дива Работа, 0. Фл. Оз

Чист Лак За Нокти, Дива Работа, 0. Фл. Оз

DEN 143.84

Пристапност
Во достапна форма

Чист Лак За Нокти, Дива Работа, 0,5 Фл. Оз. Зачудувачки нијанси на тренд. Без формалдехид, толуен и ДБП. Добијте ажуриран маникир што изгледа како да доаѓа од салон со чист лак за нокти Со Гел Од Мраз.

Главните карактеристики

Избор на клиент