.

.

Чудо на нација девојчињата на окулетот врвот со кратки ракави, големини 4- и плус

Чудо на нација девојчињата на окулетот врвот со кратки ракави, големини 4- и плус

DEN 319.68

Пристапност
Во достапна форма

Убав јарем на окото, краток ракав за пука и грб на клучот, го прават ова девојки за чудо на нација на највисокиот фаворит за гардероба. Изработено во мека и строго текстура, плетено, чудо на „Краток ракав на очен на Nation Nation“ е прилично доволно за да биде облечен и доволно удобен за секојдневно носење. Еластичното полите создава суптилна блуст фит совршена за хеланки и нејзините омилени клоци. Исклучиво на. Материјал : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер; Затворање на копчето за копчиња на грбот. Ракави : кратки ракави на мафини. Ockебови : Ништо. Карактеристики : јарем на окото; еластично полите. Девојки со кратки ракави на окулерот од Wonder Nation.

Главните карактеристики

Избор на клиент