.

.

Девојки Лето Секојдневен Фустан, Шарени Букви Печатење Круг Вратот Без Ракави Едно Парче За Деца, Месеци До Години

Девојки Лето Секојдневен Фустан, Шарени Букви Печатење Круг Вратот Без Ракави Едно Парче За Деца, Месеци До Години

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Пријателски Совети : . 100t Length : t52t Bust : t70tadvisted Висина : t90-97таг : t2-3 Години. Материјал : Памук. 20 tadvisted Висина : t29, 53-31, 50t Age : t9 - 12 Месеци. Големина (см). 47 t Bust : t27. Идеален Подарок : нашиот стилски фустан е одличен за вашата драга ќерка или внука како подарок за изненадување За Роденден или Ден На Децата. Големина : 80/90/100/110/120/130.

Главните карактеристики

Избор на клиент