.

.

Девојки за девојчиња за деца со кратки ракави, големини XS-XXL

Девојки за девојчиња за деца со кратки ракави, големини XS-XXL

DEN 447.84

Пристапност
Во достапна форма

Детските места за кратки ракави на девојчињата за деца со 3 пакувања се совршени за мешање и совпаѓање. Пакетот од три доаѓа со два цврсти и една печатена мулти-боја дизајн на пеперутка. Клучен детал е квадратното деколте и ракавите на рак на рамото. Доаѓа во големини XS-XXL. Пакет од 3 врвови вклучува : . 1 врвот со печатење во пеперутка. 2 цврсти врвови. Сместен квадратен врат. Флетер ракави. Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент