.

.

Чуда на нација девојки со долг ракав, врвен, големини 4- & плус

Чуда на нација девојки со долг ракав, врвен, големини 4- & плус

DEN 479.84

Пристапност
Во достапна форма

Убаво во peplum! Овој симпатичен врв од Wonder Nation има силуета со долг ракав со навестување за истегнување за дополнителна удобност. Спарете го со омилените дното на нацијата за чудо за целосен изглед од глава до пети. Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер; Плакета за предно копче. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Објавено од дното на руф. Докажано дете тешко : истегнете ткаенина за дополнителна удобност. Долгиот ракав на девојчињата од Wonder Nation.

Главните карактеристики

Избор на клиент