.

.

Деца од garanimals мали девојчиња лето раб врвот со бесплатна подмолна, 2 парчиња, големини 4-10

Деца од garanimals мали девојчиња лето раб врвот со бесплатна подмолна, 2 парчиња, големини 4-10

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Трансформирајте ја нејзината гардероба со трендовски врв од 365 деца од Гаранималс. Одликувајќи се со забавни раб и мека ткаенина од памук, која помага да ја задржи удобната. Исклучиво на. Сет со 2 парчиња вклучува : Top Top и Undershirt. ТЕНК ГОДИНА : Враќа на екипажот; без ракави; Детали за раб. Under Shirt : вратот на екипажот; без ракави; печатење на сите. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Врвот на врвот со долната облека за девојчиња од 365 деца од Гаранималс.

Главните карактеристики

Избор на клиент