.

.

Пит Мачката-Возење На Бранови-Дете И Млади Краток Ракав Графички Маица

Пит Мачката-Возење На Бранови-Дете И Млади Краток Ракав Графички Маица

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Пит Мачката-Возење На Бранови - Дете И Млади Краток Ракав Графички Маица-Официјално Лиценциран Пит мачка облека за целото семејство. Облеката што се нуди се движи од маици со долги ракави и опуштено вклопување, до лесни дуксери со француски тери и графички пуловери за печатење. Ние нудиме нашите производи различни стилови и големини. Нашите производи имаат забавна и трендовска графика кои се совршени за секоја пригода и исто така прават одлични подароци. Цврсти Бои-100% Памук. Атлетик Хедер-90% Памук 10% Полиестер. Загреани Бои-60% Памук 40% Полиестер. Мек памук со прстен. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн. Официјално Лиценциран од Пит мачката.

Главните карактеристики

Избор на клиент