.

.

Приказна за играчките на дизни Пиксар Бо Пип Јас Сум Одговорен Маица-Маица Со Кратки Ракави За Деца-Прилагодено-Нежно Розова

Приказна за играчките на дизни Пиксар Бо Пип Јас Сум Одговорен Маица-Маица Со Кратки Ракави За Деца-Прилагодено-Нежно Розова

DEN 479.84

Пристапност
Во достапна форма

Официјален Пиксар Стока Приказна За Играчки Маица За Мажи, Жени, Момчиња и Девојчиња бо Пип се врати! Дон вашата омилена играчка овчарка, Бо Ѕиркаат, гледајќи о-толку-кул во нејзиниот син комбинезон и виолетова наметка на Оваа Приказна за Играчки 4 маица. Со уметност инспирирана од најновиот Филм За Приказни За Играчки и "Јас Сум Главен" отпечатен во виолетова и виолетова боја, овој кул дизајн заслужува да биде дел од вашата ротација на пиксар. Планирање на патување Во Дизни Паркови с Дизниленд Или Волт Дизни Светот, подгответе се за вашиот одмор со забавна маичка за вас или соодветни маици за семејството и пријателите. Достапно во маица за возрасни и деца, врвна маица, маица со долги ракави и качулка. Магија во деталите. Екран уметност.100% претходно намален памук. Кратки поставени ракави. Вратот на екипажот. 3/4" ребро-плетена јака. Залепени шевови на вратот и рамото за издржливост. Солза-далеку етикета. Голи потреби. 100% памук. Увезени. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.

Главните карактеристики

Избор на клиент