.

.

Инктастична 100-Тиот Ден Училиште Партија Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастична 100-Тиот Ден Училиште Партија Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Прославете го или одбележете го 100-тиот Училишен Ден со оваа симпатична Маица За мали Деца за ученици и наставници. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic 100-Ти Ден Училиште Партија Мало Дете Краток Ракав Маица Унисекс Јаболко Зелена 4 T. маици со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. на јаболко 100 дена прослава пресвртница основно детска градинка подарок дете предучилишна детска облека облека hws.

Главните карактеристики

Избор на клиент