.

.

Јаделе Облека Деца Паѓаат Лисја Срце Маица Сива

Јаделе Облека Деца Паѓаат Лисја Срце Маица Сива

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Прослават падот и поддршка на жените во сопственост и управувани мал бизнис! Лансиравме нова линија есенски кошули за деца и возрасни! Сите наши маици се дизајнирани и печатени во САД! Имаме облека за целото семејство! Ткаенината е доволно издржлива за секојдневно носење и перење во машина! Нашите отпечатоци се направени со висококвалитетни мастила и се нанесуваат со комерцијална топлинска преса за светли и живописни дизајни што ќе траат, боите нема да пукнат. 7 јадеше 9 Облека е врвен дизајнер за облека за возрасни и деца. ДЕТСКА ЕСЕНСКА МАИЦА : 7 јадеше ограничено ослободување на есенските Гртшири од 9 Облеки. Имаме Гртшири достапни за деца и родители!. ДЕНОТ НА БЛАГОДАРНОСТА / КОШУЛА ЗА НОЌТА НА ВЕШТЕРКИТЕ / ЕСЕНСКА КОШУЛА : Прославете ја сезоната со соодветни кошули за семејството!. МОМЧИЊА ИЛИ ДЕВОЈЧИЊА ПАЃААТ ПОДАРОК : Удобен, достапен начин за изразување. Без разлика дали купувате за пријатели, член на семејството или сакана личност, сигурно ќе им ставите насмевка на лицето. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Дизајниран И печатен во САД од жени во сопственост и управувани со мал бизнис. Отпечатоците се супер меки и професионално се применуваат на ткаенината. Не можете да го почувствувате отпечатокот на ткаенината што ја одржува ткаенината мека и удобна. Овие отпечатоци не се пегла за пренос, што значи дека не пука или лупи. Оваа облека ќе продолжи да се чувствува и да изгледа одлично дури и по многу перења. Носиме уникатна облека за целото семејство! Дизајниран и печатен Во Такома, WA. СРЕЌЕН ПАД : Совршен За вашата есенска семејна фотосесија, патување до лепенката од тиква или секојдневно носење!.

Главните карактеристики

Избор на клиент