.

.

4 јули Маица ЗА ПЕЧАТЕЊЕ Т 3д, Машка Кошула, Облека За Печатење Машки Комплет За Подароци Машки Маици

4 јули Маица ЗА ПЕЧАТЕЊЕ Т 3д, Машка Кошула, Облека За Печатење Машки Комплет За Подароци Машки Маици

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

100% Полиестер. Машинско Перење. ?Ткаенина За Дишење? : 100% Полиестер,Мазен Допир, полиестер дише, добра апсорпција на пот, висококвалитетни материјали ќе ви донесат висококвалитетен живот. ?Кул Маица? : Многу кул и шарен дизајн на модели, заедно со професионален ефект на 3д дигитално печатење, бојата е светла и привлечна. ?Повод? : Личност, новина, мода, кул, лесен за носење. Косплеј, Спорт, Секојдневен, Датум, Забава, Родендени, Годишнини, Семејни Денови, Божиќ, Ноќта На Вештерките, Велигден.Совршен Подарок За Семејства, Пријатели И Обожаватели. ?Совршено Вклопување? : Стручно дизајнирани за стил и практичност, овие маици гарантираат совршено вклопување од S ДО XXL.Кошулата со кратки ракави со кружен врат на нашето Дете има мала еластичност, но нема лесно да се деформира. ?Услуга? Ако Имате Било Какви Прашања За Време Или По Купувањето, Можете Да Не Контактирате Преку Е-Пошта.Јас ќе го решам за вас во рок од 24 часа. Нашата Услуга Е Професионална, Ве Молиме Бидете Сигурни. . 4 јули Маица ЗА Печатење Т 3д, Машка Кошула, Облека За Печатење Машки Комплет За Подароци Машки Маици, 120см (Дете).

Главните карактеристики

Избор на клиент