.

.

Инктастично Ладење' Со Мојот Подарок За Ѕиркање Мало Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастично Ладење' Со Мојот Подарок За Ѕиркање Мало Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 303.84

Пристапност
Во достапна форма

Чилин ' со Мојата Маичка За Мало Дете Со слатки пилиња е симпатичен начин Да го прославите Велигден со вашето семејство! Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Chillin ' Со Мојот Ѕирка Дете Краток Ракав Маица Унисекс Гроздобер Camo 2t. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. велигден деца пилиња симпатична игра на зборови смешни бонбони симпатична среќни кокошки бебе животни семејство подарок дете предучилишна возраст дете облека облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент