.

.

Инктастична Њу Хемпшир Бела Елен Силуета Младинска Маица

Инктастична Њу Хемпшир Бела Елен Силуета Младинска Маица

DEN 239.84

Пристапност
Во достапна форма

Њу Хемпшир Бела Елен Силуета Младинска Маица. Нека добрите времиња се тркалаат во издржлива Маица која ги носи децата од училиште да играат во неверојатна низа бои. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Младинска Маица. Инктастична Њу Хемпшир Бела Елен Силуета Детска Маица Со Кратки Ракави Унисекс Пацифик Блу С. Идеален подарок или сувенир за семеен одмор Во Њу Хемпшир!. Њу Хемпшир Бела Елен Силуета Младинска Маица. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. државен домашен симбол на животните град за патување со сувенири во вака ад деца деца дете тинејџерска облека за облека тинејџери.

Главните карактеристики

Избор на клиент