.

.

Планински патен велосипед редуктор черупка адаптер за конверзија

Планински патен велосипед редуктор черупка адаптер за конверзија

DEN 128.64

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : *материјал со Висока цврстина, издржлив.* Погоден за 22.2/25.4/27.2/31.6/33.9 мм.*Лесна и убава, прецизна прецизност на обработката, може да го реши проблемот што големината на вашата рамка не го исполнува.Спецификација : Материјал : алуминиумска легура.Боја : црна.КОЛИЧИНА : 1 парчиња.Големина на пакетот : 13.8*8*3.7 км.тежина : 10гр. Пакетот Вклучува : 1*адаптер за конверзија.Забелешка : 1 вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Планински патен велосипед редуктор черупка адаптер за конверзија 25.4/27.2/31.6 мм. Висококвалитетен производ, секој процес е строго имплементиран во согласност со стандардите на процесот. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ако имате какви било прашања,слободно контактирајте не,ние ќе ви го решиме.

Главните карактеристики

Избор на клиент