.

.

Лет МТБ Гравитација 1. Мажи Полно Лице Шлем, Оган, Л

Лет МТБ Гравитација 1. Мажи Полно Лице Шлем, Оган, Л

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Mtb Гравитација 1.0 Menfearceations - Спуст сертифициран АСТМ полимерна обвивка во три големини - Супериорна вентилација - 360° Турбинска Технологија - Намалено врвно забрзување на мозокот До 30% при брзини на удар поврзани со потрес на мозокот - Го Намалува врвното ротационо забрзување на мозокот до 40% отцепена функција на визирот за дополнително намалување на силата на ротационо влијание - Ударна пена За супериорна апсорпција на енергија - влага што ја отстранува, дише и пере ВНАТРЕШЕН Лагер - Оптимална Компатибилност На Заградата За Вратот - Сертифициран и ТЕСТИРАН : ас/нзс 2063 : 2008, астм ф1952–10, ен1078, цпсц 1203 - тежина : од 960 ° 50гр (2,12 фунти)- пакување за рециклирање без пластика - големина : с (55-56см – 21 ?"- 22"), М (57-58см - 22см" - 22 ?"), Л (59-60см-23?” - 23? "), XL (61-62cm – 24" – 24●") Спецификации На Ставки-Дизајнирани За Ebike : No-Големина : L-Misc : Fire, L, 59-60cm-Core : Да Надолнина сертифицирана астм полимерна обвивка во три големини. Супериорна вентилација. 360° Турбинска Технологија. Намалено врвно забрзување на мозокот до 30% при брзини на удар поврзани со потрес на мозокот. Го намалува врвното ротационо забрзување на мозокот до 40% отцепена функција на визирот за дополнително намалување на силата на ротационото влијание.

Главните карактеристики

Избор на клиент