.

.

Виворлд Тато Мамо Деца Бебе Семејство Божиќни Пижами Елен Памук Божиќ Ноќна Облека Пјс Сет

Виворлд Тато Мамо Деца Бебе Семејство Божиќни Пижами Елен Памук Божиќ Ноќна Облека Пјс Сет

DEN 287.84

Пристапност
Во достапна форма

П : која е ткаенината? О : 95% памук 5% спандекс. П : дали панталоните имаат странични џебови? О : Да, панталоните имаат два функционални џебови! П : ќе направам операција, дали овие ќе бидат совршени и лабави? О : да, тие се широки, што ми се допадна за опуштање и спиење. П : дали панталоните имаат работна врвка за влечење? О : да, можете слободно да ја прилагодите половината. П : дали овие машини добро се мијат и сушат? О : да, добро се мијат и сушат. Спецификации Материјал : памучна мешавина. Пол : Женска Или Машка Возраст : возрасни и деца. Модел : цртан филм симпатична модели. Ракав : долг ракав. Панталони : долго. Забелешки 1.Ве молиме разберете дека може да има благо отстапување постојат. 2.Поради осветлувањето и мониторите, има мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка. Содржина на пакетот 1 * врвна кошула и 1 * панталони или 1 * ромпер. Пријателски за кожата, издржлив и исто така е жив, добра апсорпција и лесен за боење. Најпопуларната Божиќна тема. Овој уникатен стил ќе го направи вашето семејство да изгледа послатко и топло на фестивалот. Божиќни пижами за Големи Семејства,кои покажуваат совршен изглед за време на празниците. Погоден за посета на пријателска куќа секојдневно семејно појавување на домашна облека, особено совршен За Божиќен фестивал. Ве молиме додадете ја секоја големина одделно во вашата количка.

Главните карактеристики

Избор на клиент