.

.

Клиренс Фустан

Клиренс Фустан

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Овој секојдневен летен макси фустан се одликува со цветен дизајн и среден страничен шлиц, но исечен со боемски цветни принтови, што ви дава чувство на секси, но и откривачко . женски врв; женски врвови; женски врвови; женски врвови; блузи за жени; врвови за жени; женски врвови; блузи за жени; женски врвови; женски врвови; женски врвови; женски врв; женски врв; женски врв; женски врвови; женски врвови; женски обични врвови; женски обични врвови; женски обични врвови; женски блузи; женски блузи и блузи; резервоари за жени; обични врвови за жени; женски резервоар блузи; резервоар; памучни врвови за жени; дами блузи; женски резервоари. Достапно во повеќе бои.16" Должина : 102см/40.88" должина : 106cm/41.03" должина : 108cm/42. ???Не носете само вообичаена облека-додајте го овој врв во вашата кошничка денес!.43" должина : 98см/38.

Главните карактеристики

Избор на клиент