.

.

колати Женски Готски Фустани Без Ракави Корсет Халтер Цветна Чипка Коктел Чаден Замав Фустан Гроздобер Мрежа Плисирана Партија Панк Фустан

колати Женски Готски Фустани Без Ракави Корсет Халтер Цветна Чипка Коктел Чаден Замав Фустан Гроздобер Мрежа Плисирана Партија

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Ако претпочитате полабав стил, изберете големина 1-2 јарди поголема од вообичаеното. МИДИ ФУСТАНИ ЗА ЖЕНИ Чаден во фустан со а-линија со висок струк, здолниште со течни нивоа, фит и одблесок, еднобојна боја, принт, должина на миди, секси фустан на плажа за одмор надвор од рамото.

Главните карактеристики

Избор на клиент