.

.

Кодуоп Женски Бодикон Цевка Врвен Фустан Без Прерамки Страничен Исечок Ребрести Бандо Долг Фустан

Кодуоп Женски Бодикон Цевка Врвен Фустан Без Прерамки Страничен Исечок Ребрести Бандо Долг Фустан

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : . Дефинитивно убав подарок за вашето семејство, пријатели или дури и за себе. Рачно / Машинско перење и закачување суво. Не избелувајте. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. Големина(см)ttttt tt. t t Bust : t60t Length : t111пресврт : t52. Мt Bust : t64t Length : t112пресврт : t56. Lt Bust : t68tlengh : t113пресврт : t60. Големина (инч)ttttt tt t. s t Bust : t23, 62 t Length : t43, 70 пресврт : t20, 47 . Мt Bust : t25. 20 t Length : t44. 09 пресврт : t22. 05 . Lt Bust : t26, 77 tlengh : t44, 49 пресврт : t23, 62 . Спецификација : . Материјал : Плетење Предиво. Боја : Бела, Розова Црвена, Зелена. Пол : Женски. Стил : Шик. Вклучен Пакет. 1 Х Фустан. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Направен Од Предиво за плетење. Мека и дише текстура. Фустаните за излегување се удобни и пријателски за кожата. Карактеристики : Без Прерамки, без ракави, боја на контраст, страничен исечок, ребрести плетени, должина на глуждот. Вграден фустан, лесен за облекување и соблекување. Дизајн : врвен фустан од Цевки за жени, со убава боја, совршено за да ја покажете вашата шармантна крива на телото и уникатното чувство за мода. Натпревар : Убаво Изгледате со блејзер, јакна, стилета, сандали, рамни чевли и сл. Овој фустан со бодикон е одличен подарок за вашите пријатели. Повод : женски долги фустани, погодни за ноќно излегување, матурска вечер, вечерна забава, банкет, клуб, празнични настани, годишнина итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент