.

.

Уникатни поволни цени, женска екипа на вратот на вратот на вратот на вратот на срцето Полки, чиста фустан за забава на скејтер

Уникатни поволни цени, женска екипа на вратот на вратот на вратот на вратот на срцето Полки, чиста фустан за забава на скејтер

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Чистата спојување на мрежа, и симпатичното срце, деталите за шемата на точката, го прават овој фустан совршен удобен и убав. Ретро лебдечкото здолниште остава многу простор за танцувањето да го покаже елегантниот женски шарм. Стил на овој фустан со потпетици за забава стилски изглед. Повод : Пром, шопинг, банкет, датира, забава, уметнички прилики, социјални активности, на отворено, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Моделот се носи во XS : Висина : 5'7 ", Градите : 33 инчи, половината : 24 инчи, тежина : 122 lbs. Мешање (во инчи) големина - градите - Girth- Girth- Ширина на рамото Вкупна должина 32 5/8 - 24 3/4 - 14 1/8 35 7/8s 34 5/8 - 26 3/4 - 14 5/8 36 3/8m - 36 5/8 - 28 3/4 - 15 37 L 39 - 31 1/8 - 15 5/8 37xl 41 3/8 - 33 1/2 - 16 1/4 - 37 повеќе стилови, повеќе избори, Кликнете овде. Единствени поволни цени, женска екипа на вратот од вратот на вратот, срце Полка точки чиста скејтер забава фустан 95% полиестер, 5% спандекс. Увезен. Врати на екипажот. Како боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент