.

.

Женски Летни Фустани, Женски Летни Лабави Лежерни Фустани Со Кратки Ракави Со Печатен Врат

Женски Летни Фустани, Женски Летни Лабави Лежерни Фустани Со Кратки Ракави Со Печатен Врат

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : ТАГОЛД. Женски Летни Лабави Секојдневни Фустани Со Кратки Ракави Со Печатен Врат : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за Вашиот дали носењето Стилски и моден дизајн ве прави попривлечни многу е погоден За Летен И Пролетен Удобен материјал, погоден За различни прилики ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Овој сладок фустан ќе ви се допадне во вашите излегувања. Овој фустан има краток ракав и v-вратот со цветни печатење за око-фаќање. Можете да се спарите со вашите сандали со блок-потпетици или чевли со мазги го комплетираат изгледот.Сезона : Пролет,Лето : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Лежерна должина на Ракавот : Кратка Јака За Ракави : V-Врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Фустан Таголд Жени 2023 Летни Фустани,Женски Летни Лабави Лежерни В-Фустани Со Кратки Ракави Со Печатење На вратот. Женски Макси Фустан Без Ракави; Макси Фустан Со Долг Фустан; Фустан Со Резервоар за Жени. Повод : одмор, патување, секојдневен живот, забава, канцеларија, училиште, семејство, одмор, забава. Погоден за пролет, лето и есенско носење. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Женски Фустан Со Кратки Ракави; Секојдневен Фустан со Џебови; Женски Сарафан; Летни Фустани за Жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент