.

.

Лхк Летни Фустани За Жени Жени Обични Фустани Со Резервоари Без Ракави Летен Фустан Со Принт На Екипажот За Плажа на Клиренс

Лхк Летни Фустани За Жени Жени Обични Фустани Со Резервоари Без Ракави Летен Фустан Со Принт На Екипажот За Плажа на Клиренс

DEN 168.80

Пристапност
Во достапна форма

Женски Обични Фустани Со Резервоари Без Ракави Летен Фустан За Печатење На Екипажот За Плажакарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно Носење Стилски И моден ве прави попривлечни Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Овој Печатен Фустан е прекрасен! колку е удобно! Не пропуштајте го овој фустан. Тоа е многу мода и ве прави толку убавина. Пол : Женска Пригода : Забава, Дневна, Секојдневна Материјал : Полиестерстил : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Женска Големина На Фустан : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.65 "Половината : 68см/26.77" Должина : 90см/35.43 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01 "Половината : 74см/29.13" Должина : 91.5 см/36.02 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Половината : 80см/31.50" Должина : 93см/36.61 " Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 106cm/41.73 "Половината : 86cm/33.86" Должина : 94.5 cm/37.20 " Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112см/44.09 "Половината : 92см/36.22" Должина : 96см/37.80 " изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Многу кул за носење многу ново за изгледот. Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. Овој лесен, фустан е совршен за оние удобни денови!. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.

Главните карактеристики

Избор на клиент