.

.

Ловито Обичен Полка Точка Шпагети Ремен Долг Фустан

Ловито Обичен Полка Точка Шпагети Ремен Долг Фустан

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

ОПРЕДЕЛУВАЊЕ-Ремен За Шпагети-Долги ОПИСИ Шема : Стил На Полка Точка : Обичен Тип На Фустан : А-Линија Плус Големина : Нема Материјал : Состав На Полиестер : 100% Тип На Вклопување На Полиестер : Редовно Вклопување Чисто : Без Истегнување : Не-истегнувањељубезно погледнете ја табелата со големини пред да ја купите. Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме слободно пратете ни порака. Сите слики на производи во оваа продавница се вистински фотосесии. Поради осветлувањето и разликата во екранот, малата варијација на бојата и производот може да биде нормална. Ловито Повик Полка Точка Шпагети Ремен Долг Фустан.

Главните карактеристики

Избор на клиент