.

.

Женски Цветен Летен Краток Фустан Лежерен Бохо Квадрат Фустан За Забава Со Возбудливи Нивоа

Женски Цветен Летен Краток Фустан Лежерен Бохо Квадрат Фустан За Забава Со Возбудливи Нивоа

DEN 463.84

Пристапност
Во достапна форма

Два Начини На Носење Може Да Се Носи Како Фустан Со Кратки Ракави Или Фустан Надвор Од Рамото. Можете да уживате во удобноста на лабавиот фустан. Деколте : V Вратот;. Ракав : Краток Ракав ;. Сезони : Пролет, Fall, Лето;. Должина : Кратка Должина;. Карактеристика : Цветен Фустан Од Бохо, Фустан Со Чад Од Рамо, Слоевит Фустан Од Возбуда, Фустан За Вклопување И Одблесок, Должина На Коленото, Висок Струк, А-Линија, Замав. Стил : Секојдневен; в фустан за вратот / рафлен полите / секојдневен летен фустан / лулашка на плажа /Бохо Макси Фустан. Повод : За Одмор На Плажа, Секојдневно На Отворено, Работа, Канцеларија, Забава, Клуб, Коктел, Вечер, Шопинг, Свадба, Одмор, Плажа, Секојдневен Живот, Свадбен Гостин, Породилно, Совршено За Пролетно И Летно Носење. Совети за совпаѓање : лесно во комбинација со ѓердан, капа и сандали за летна плажа или облечете ја со вашата омилена чанта и високи потпетици. ЗАБЕЛЕШКА. Внимателно споредете ја табелата со големини, а потоа изберете го производот што ви одговара. Можете да ја видите табелата со големини на сликата на производот. Изработена од полиестер, тоа е мека и удобна ткаенина која не ја чувствувате чиста не прилепена за носење. Одблесокот Фустан, Должина На Коленото, Висок Половината, А-Линија, Замав.Бохо Цветен Фустан, Висок Струк. Натпревар : фустанот Со Кратки ракави за жени може да се спореди со очила за сонце, сандали и накит во лето и тексас јакна или секојдневен капут во fall/пролет. Прилики : Цветен макси фустан за женски костуми за плажа, свадба, вечерна забава, коктел, шопинг, пешачење, секојдневно. Два Начини На Носење Може Да Се Носи Како Фустан Со Кратки Ракави Или Фустан Надвор Од Рамото. Големина Предлог : S(US4-6), M(US8-10), L(US12-14), XL(US16-18), XXL (US18-20).

Главните карактеристики

Избор на клиент