.

.

Кали_сторе Женски Спортски Панталони Женски Широки Панталони За Нозе Со Џебови Лесни Широки Панталони Со Висок Струк Каки, XL

Кали_сторе Женски Спортски Панталони Женски Широки Панталони За Нозе Со Џебови Лесни Широки Панталони Со Висок Струк Каки, XL

DEN 380.32

Пристапност
Во достапна форма

Дами Тексас Врвка За Влечење Прилагодливи Измиени Карго Панталони Долги Панталони Обични Панталони Фустан Панталони За Жени Деловни Секојдневни Плуслади Тексас Врвка За Влечење Прилагодливи Измиени Товарни Панталони Долги Панталони Секојдневни Панталони. Материјал : Полиестер, Памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 607гр. големина На Пакетот : 25х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Карактеристики : Панталоните со џебови, растеглив еластичен висок струк, опуштено вклопување, широки товарни панталони за нозе, а лабавото вклопување е идеално за секојдневно или спортско. Натпревар : Овие панталони можат да бидат спарени со Врвови, Маици, џемпери, кардигани и јакни за пролет, лето, fall и зима. Прилика : оваа карго панталона е едноставна, но стилска, тоа е ставка за сите натпревари, како што се училиште, соба за танцување, одмор, забава, состаноци, излети, дом, улица, теретана, трчање, клуб, секојдневен живот, работа, шопинг, канцеларија.

Главните карактеристики

Избор на клиент