.

.

Широк Комбинезон За Нозе За Жени, Жени Дами Печатени Летни Без Ракави Без Грб Лабави Долги Костими За Играње Ромпери Комбинезон Лабав Комбинезон За Жени Широки

Широк Комбинезон За Нозе За Жени, Жени Дами Печатени Летни Без Ракави Без Грб Лабави Долги Костими За Играње Ромпери Комбинезон

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Клучалката На Грбот Лесно Се Става И Вади. Испорачани во рок од 24 часа.03"Големина : XLSize.09 "Колк : 114cm/44.USUKEUWaist Hip Length XLX-Голем121440112cm/44. МОДЕН ДИЗАЈН : Женски Моден Комбинезон, Два Џебови, Лесен За Облекување Нагоре или Надолу.Ако имате какви било прашања за време на купувањето, ве молиме контактирајте не и ние ќе го решиме проблемот за вас што е можно поскоро.

Главните карактеристики

Избор на клиент