.

.

Посакувам Машка Спортска Облека Камо Целосна Патент Џогирање Тренерка Спортски Спортски Костум Со Патент Џебови Л С663

Посакувам Машка Спортска Облека Камо Целосна Патент Џогирање Тренерка Спортски Спортски Костум Со Патент Џебови Л С663

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

1. Полиестер И Спендекс, затворање на патент2. Материјал : Полиестер и Спендекс. Погодна за кожата, дише и удобна модна спортска маскирна тренерка.3. Практичен Дизајн : Секојдневна јакна со класично вклопување, целосно затворање со патент и класична јака за држач, стилски. маскирна шема, ребрести полите и манжетните за да ве стоплат во ладно време, еластичен појас, врвка за подобро вклопување.4. Повеќе џебови : џебови Со Патент на јакна и панталони за да ги чувате вашите работи безбедни за време на тренинзите прилика : Совршен за кошарка,. трчање, џогирање, голф, вежбање, пешачење, фитнес во теретана, пешачење, кампување или други активности на отворено.5. Пакетот вклучува : 1 парче машка лежерна јакна и 1 парче машки панталони за џогирање. Посакувам Машка Спортска Облека Камо Целосна Патент Џогирање Тренерка Спортски Спортски Костум со Патент Џебови L S663.

Главните карактеристики

Избор на клиент