.

.

Лепливи Цветни Лисја Маскирна Костум Лов Костум Шумски Камуфлажа Универзален Камо Сет

Лепливи Цветни Лисја Маскирна Костум Лов Костум Шумски Камуфлажа Универзален Камо Сет

DEN 639.84

Пристапност
Во достапна форма

Пол : Унисекспортски стил : пешачење,качување, кампување и планинарење Боја : Зелен Материјал : Полиестерзиза : Содржина На пакување Со Една големина : 2 Сет x Одговараат само горенаведената содржина на пакувањето, другите производи не се вклучени.Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Еластичен струк на панталони за лесно прилагодување на големината, погоден за сите мажи и жени. Поперс на јакна лесно да се. Изработени од цврст и издржлив материјал. Овој костум можете да го носите внатре и надвор според вашите потреби. Прилагодлива големина на капачето со ремен, може ефикасно да ја маскира главата. Совршен за лов, диви птици, демнат, надзор, фотографирање, набљудување птици итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент