.

.

Машки Колосеум Кралскиот Пит Пантерс Фенер Пуловер Качулка

Машки Колосеум Кралскиот Пит Пантерс Фенер Пуловер Качулка

DEN 640.00

Пристапност
Во достапна форма

Испрати поладни температури пакување во задебелени букви пит пантери мода кога ќе се постигне за Овој Фенер дуксер Од Колосеум. Се одликува со непогрешлива графика на Пит Пантерс преку градите, удобен дизајн со средна тежина и класичен џеб од предната торбичка. Земете во студени денови на игра со сета истрајност на тимот во овој пријатен пуловер. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Предна торбичка џеб. Пуловер. Со качулка. Машинско перење, сува сува ниска. Графика за печатење на екранот. Долг ракав. Хауба со врвка за влечење. Увезени. Материјал : 100% Полиестер. Официјално лиценциран. Бренд : Колосеум. Лесен дуксер погоден за благи температури. Пуловер. Руно поставата.

Главните карактеристики

Избор на клиент