.

.

Момци со големина xxs bumblebee класичен мускул Ноќта на вештерките на костуми Трансформатори на костуми Rise of the Beasts Movie, маскирање

Момци со големина xxs bumblebee класичен мускул Ноќта на вештерките на костуми Трансформатори на костуми Rise of the Beasts

DEN 479.84

Пристапност
Во достапна форма

Станете дел од Autobots и заштитете ја планетата со максималите во овој Optimus Prime T7 Classic Classic Muscle Costume Size (2 T)! Овој супер кул костум има целосно печатена мускулна комбинација со уметнички дела со потпис на Bumblebee, и димензионални вкочанети почувствувани крилја на вратите. Исто така, доаѓа со маска со метални детали во текот на целиот период за да се заврши целиот изглед на Auto Bot! Трансформатори Bumblebee T7 филмски класичен мускулен дете на костуми (2 T). Официјално лиценциран. Целосно печатено џемпери. Мускулни тело и раце. Вкочаник се чувствуваше димензионални крилја на вратите. Маска.

Главните карактеристики

Избор на клиент