.

.

вендунид јога панталони Женски Женски Висок Струк Контрола На Стомакот Јога Тренингот Каприс Хеланки Странични Џебови Бели

вендунид јога панталони Женски Женски Висок Струк Контрола На Стомакот Јога Тренингот Каприс Хеланки Странични Џебови Бели

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

92 " Женски Висок Струк Контрола На Стомакот Јога Тренингот Каприс Хеланки Странични Џебови Карактеристики : Моден дизајн, 100% Сосема Нов, висок квалитет! Карактеристики : 1.07" Должина : 72см/28. И она што те движи, не трогнува. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот.4 "Колковите : 81см/31.05" колкови : 80СМ/31.

Главните карактеристики

Избор на клиент