.

.

Елегантни Женски Резервоари Печатени Женски Врвови Летни Блузи Црвени Резервоари За Жени Црн XL

Елегантни Женски Резервоари Печатени Женски Врвови Летни Блузи Црвени Резервоари За Жени Црн XL

DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

Сезона : Лето. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Без Ракави. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Што добивате : 1 Х Женски Резервоаропуштена Женска Табела : . Големина : С Биста : 105-120см/41.34"-47.24" Должина : 58см/22.83"Големина : М Биста : 111-124см/43.70"-48.82" Должина : 59см/23.23"Големина : Л Биста : 117-128см/46.06"-50.39" Должина : 60см/23.62"големина : Xl биста : 123-132cm/48.43"-51.97" должина : 61cm/24.02"Големина : Xxl биста : 129-136cm/50.79"-53.54" должина : 62cm/24.41" ① прилики погодни за секојдневен изглед и какви било прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Жени. ①Материјал Е Направен Од Полиестер, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа. За Претстојните Летни Денови. Вонземски Врвни Жени. ●Стил € Ова Е Краток Блузи Да Се Направи Ќе Се Излади. Дизајнот На Вратот На Екипажот Ја Истакнува Вашата Клучна Коска. Прилично Декоративно Копче Може Совршено Да Ја Покаже Вашата Личност. Дизајнот На Должината И Високиот Еластичен Струк Ја Покажува Вашата Прекрасна Фигура. Шпагети Ремен Врвот. €Дизајн}овие женски врвови се изработени од вискоза и спандекс. Кога ќе го облечете, се чувствува многу Лесно,Меко и растегливо . €Натпревар ● овој резервоар за жени може да го спари со фармерки или шорцеви.Со јакна или високи чизми ќе изгледа совршено и обидете се да додадете вкусен ѓердан и забавни обетки со реси за да го завршите вашиот изглед. Лесно за облекување нагоре или надолу. Совети за големина - - - ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во описот на производот или сликите и пронајдете го најдоброто вклопување;Пол : Женски.

Главните карактеристики

Избор на клиент