.

.

Менс Aut И Зима Почва Јака Без Капа Топол Кардиган Плетен Капут Џемпер Јутнсбел

Менс Aut И Зима Почва Јака Без Капа Топол Кардиган Плетен Капут Џемпер Јутнсбел

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : 1. Направено од лесна ткаенина што дише, еластична, течна и воопшто не прилепена, мека на допир ч, удобно е за носење цел ден. 2. Мкаес ласкав и зачудувачки. Тој е исклучително разноврсен и може да се додаде толку многу различни начини. Овој фустан е совршен за забава, клуб, матурска, коктел, костим за шминка, враќање дома, годишнина. 3. Рачно миење ладно, не избелувајте, закачете суво, ниско железо доколку е потребно.   Моден дизајн, Сосема Нов,!     Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Машки Есенски И Зимски Јака Без Капа Топол Кардиган Плетен Капут Џемпер Јутнсбел. Зимски капут блуза џемпер за жени или мажи 2022 година. Може Да се користи Како божиќен или Новогодишен подарок. Ова е многу популарен стил на Тикток. Поради влијанието на епидемијата, транспортот на стоки ќе биде одложен, ве молиме купете однапред.

Главните карактеристики

Избор на клиент