.

.

Случајот на паричникот Samsung Galaxy S SM Sm Bead Diamond Case во црна боја за употреба со Samsung Galaxy S 2-пакет

Случајот на паричникот Samsung Galaxy S SM Sm Bead Diamond Case во црна боја за употреба со Samsung Galaxy S 2-пакет

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Случаи за паричник на Samsung Galaxy S8 Diamond. Кутија за паричник со мушка дијамант. Овие високо квалитетни, уникатни случаи на паричник со дијаманти, исто така, нудат вградени странични слотови и џеб за картички, лични карти, сметки и сметки и безбедна магнетна размавта за да го задржите случајот затворен и вашиот телефон без гребење. Посебниот производ понатаму има вклопување во форма на вашиот телефон цврсто и куќиштето на паричникот го покрива вашиот телефон во целост. Исто така, доаѓа со добро исечени пристаништа за ушите или слушалките и кабелот, а овој телефонски модел е познат и како Samsung Galaxy S8/ SM-G950 Овој случај на паричник со дијаманти со дијаманти од Samsung Galaxy S8/ SM во црна боја за употреба со Samsung Galaxy Galaxy S8 2-Пак! е одлични случаи на паричник со дијаманти, заштитникот на обложувалници со намалена цена под 20 долари што не можете да ги пропуштите. Оваа ставка е сосема нова, неотворена и запечатена во првобитната фабрика. Неговите димензии се 0,93 x 5,91 x 3,29 инчи и тежи 0,76 фунти. Овој 2 x Samsung Galaxy S8/ SM Bead Diamond Wallet Case во црна боја за употреба со Samsung Galaxy S8 2-пакет! е ставка за случаи на паричник со дијаманти од нашите заштитни опфаќаат збирки со повеќекратни места што доаѓа со целосна гаранција за задоволство. Не 1, туку 2 артикли!. Кутија за паричник со мушка дијамант. Изградени во странични слотови и џеб за картички, лични карти, сметки и сметки. Безбедна магнетна размавта за да го задржите случајот затворен и вашиот телефон да гребе. Snug Fitting цврсто го држи вашиот телефон.

Главните карактеристики

Избор на клиент